02 Ekim 2023 itibariyle Covid-19 ile mücadelede aşılanan sayısı kişiye ulaştı.

1xbetbetpasmariobet
a
en iyi rulet siteleri

BEST GRUBU “DEPREM” GÜNDEMİYLE TOPLANDI

Bursalı iş insanlarının oluşturduğu BEST Grubu, yeni toplantısını ülkemizi yasa boğan “deprem” gündemiyle gerçekleştirdi. Sanayi ve iş insanları, doğu illerimizde yaşanan deprem ve etkilerini masaya yatırırken, olası Bursa depreminde alınması gereken önlemleri de konuştu

BEST Grubu’nun 248’inci yemeği, Kaplanlar Soğutma Yönetim Kurulu Başkanı Ertuğrul Kaplan’ın ev sahipliğinde yapıldı. DOSAB Sosyal Tesisleri’nde gerçekleştirilen toplantının ana gündem maddesi ülkemizi yasa boğan, on binlerce canımızı kaybetmemize neden olan deprem oldu.

İş insanları ve sanayiciler, depremin etkilerini hem insani boyutta hem de ekonomik olarak ele aldı. Doğu illerindeki sanayicilerin depremde büyük yara aldığını belirten BEST Grubu, yaraların sarılması ve sanayinin yeniden üretime başlaması için birlik olma çağrısı yaptı.

OLASI BURSA DEPREMİNE HAZIR MIYIZ?

Best Grubu, olası İstanbul ve Bursa depremine karşı hazırlıklı olmak konusunda da hem fikir oldu. Uzmanların uyarılarını dikkate alan grup, sanayiciler olarak alınması gereken önlemleri konuştu. Bu konuda, deprem konteynerlerinin önemine dikkat çeken grup, deprem  hazırlıkları  kapsamında  her  fabrikada  içi arama kurtarmaya  elverişli  her  türlü  ekipmanla dolu  deprem konteynerlerinin  bulundurulması  gerektiğinin   altını  çizdi.

KİMLER KATILDI?

Kaplanlar Soğutma Yönetim Kurulu Başkanı Ertuğrul Kaplan’ın ev sahipliği yaptığı toplantıya, Turizmci Işık Uğurtuğ, Bursa Gümrük Müşavirliği Yönetim Kurulu Başkanı/ URTEB Başkanı Ahmet Özenalp, İş insanı Nuri Tike, Evinoks Şirketler Grubu Başkanı N. Coşkun İrfan, Seger Korna Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Baykal, Taşdelen Grup Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Taşdelen, Sinta Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü İlker Oral ve Altınsoy Madencilik Yönetim Kurulu Başkanı Nurullah Altınsoy katıldı. Ayrıca toplantıya misafir olarak Emekli Albay Mustafa Ekmekci’de katıldı.

 

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Endüstri Bölgesi ilan edildi

HIZLI YORUM YAPVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.