17 Nisan 2024 itibariyle Covid-19 ile mücadelede aşılanan sayısı kişiye ulaştı.

1xbetbetpasmariobet
a
en iyi rulet siteleri

BEST GRUBU “KORNA DEVİ” SEGER A.Ş’Yİ ZİYERET ETTİ

Bursa iş dünyasının tanınan isimlerinin oluşturduğu BEST Grubu, Seger Ses ve Elektrikli Gereçler San. A.Ş’yi ziyaret etti. Ziyaret kapsamında konuklarına fabrikayı da gezdiren ev sahibi SEGER’ in Kurucusu Sinan Baykal, korna üretiminde Türkiye’de birinci, dünyada ise en büyük ilk 10 korna üreticisinden biri olduklarını kaydetti.

Seger Ses ve Elektrikli Gereçler San. A.Ş’yi Kurucusu Sinan Baykal, sanayici dostlarının yer aldığı BEST Grubu’nu fabrikasında ağırladı. Türkiye’de birinci, dünyada ise en büyük ilk 10 korna üreticisinden biri olan SEGER fabrikasını gezen ve inceleyen gruba,  Genel Müdür Mine Tuna firmanın yurt içi, yurt dışı ve kadın istihdamına yönelik çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Güvenli Kornada İlk Adres: SEGER

Türk Otomotiv Sektörüne yönelik 1981 yılında Bursa’daki atölyesinde üretime başlayan firma, bugün geldiği noktada ise sadece Türkiye pazarı için değil 70’in üzerinde ülkenin kültürlerine göre uygun korna üretiyor.

SEGER KORNA LİDERLERLE ÇALIŞIYOR

Otomotiv sektörünün en önemli araç üreticilerinin tedarikçisi olarak güvenli korna üretiminde akla ilk gelen iş ortaklarında biri olan SEGER bu kapsamda otomotiv liderleriyle çalışmalarını sürdüyor.  Firma Renault, Isuzu, Audi, Honda, Mercedes-Benz, Volkswagen, Tesla, Nissan, Ford, Dacia’ya, BMC, Karsan, JCB, Iveco, Temsa, Otokar, DAF, Çukurova, Erkunt, Tümosan, Türk Traktör, Taral, Bozok Traktör, Hars Traktör gibi ağır vasıta araçlarına ve motosiklet grubunda da Indian Motorcyle, Bigdog, Victory, Polaris’e kendine has özelliklere sahip kornaları tedarik ediyor.

KORNADA TÜRKİYE’DE BİRİNCİ

Korna üretiminde Türkiye’de birinci, dünyada ise en büyük ilk 10 korna üreticisinden biri olan marka, Dünya otomotiv sektöründeki son yenilikleri ve gelişmeleri yakından takip ederek ürettiği havalı, elektronik ve elektromanyetik kornalarım Uzak Doğu Pazarlarına sunmak üzere 2005 yılında Çin’in Guangzhou kentinde ikinci üretim tesisini açtı.

SEGER AYDINLATMA VE AKÜ’DE DE EMİN ADIMLAR ATIYOR

Otomotiv yan sanayine yönelik yedek parça tedariğini uzmanlık ve sektörün ihtiyaç alanlarına göre her geçen gün geliştiren firma, halojen, minyatür ve Xenon (HID) ampüllerle otomobil iç ve dış aydınlatmasına yönelik ürünleri de farklı bir kategori olarak yenileme pazarlarına sundu.

EKONOMİ VE İHRACATA KATKI

Best Grubuna, fabrika gezileri sırasında bilgi veren SEGER yöneticileri ayrıca, “iç pazarın yanı sıra ihracat hacmimizi her geçen yıl artırarak Türk ekonomisine ve istihdama katkıda bulunmaya devam ediyoruz.” İfadelerini kullandı.

KİMLER KATILDI?

Oldukça verimli geçen ziyarete SEGER A.Ş Kurucusu Sinan Baykal ve Oya Baykal Taner’in yanı sıra, Prof. Dr. Ali Ceylan, URTEB Başkanı /Bursa Gümrük Müşavirliği Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Özenalp, Altınsoy Madencilik Yönetim Kurulu Başkanı Nurullah Altınsoy, Viskam Görüntü Analiz ve Otomasyon Sistemleri Genel Müdürü Tuğrul Karasarlıoğlu, Taşdelen Grup Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Taşdelen, Evinoks Yönetim Kurulu Başkanı Coşkun İrfan, Turizm sektöründen Işık Uğurtuğ,  İş İnsanı Nuri Tike ve  Sinta Şirketler Grubu Genel Müdürü İlker Oral katıldı.

Rekabet.net

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Best Grubu’nda gündem; yerel seçimler ve sanayi

HIZLI YORUM YAPVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.