14 Haziran 2024 itibariyle Covid-19 ile mücadelede aşılanan sayısı kişiye ulaştı.

1xbetbetpasmariobet
a
en iyi rulet siteleri

BEST Grubu’nda Gündem: “Enflasyon Muhasebesi”

Geçtiğimiz günlerde 258. Toplantısını gerçekleştiren BEST Grubu, sık sık gündeme gelen enflasyon muhasebesi konusunu gündeme aldı. Yerel seçim sonuçlarını da değerlendiren grup üyeleri, Türkiye’nin ekonomik durumunu da masaya yatırdı.

Bursalı sanayici ve iş insanlarını oluşturduğu BEST Grubu, Nisan ayı toplantısını Prof. Dr. Ali Ceylan’ın ev sahipliğinde gerçekleştirdi.

Toplantıda yerel seçim sonuçları ele alınırken, ana gündem maddesi Türkiye’nin ekonomik durumu ve enflasyon muhasebesi oldu.

Gündem Enflasyon Muhasebesi

Toplantıya Eker Süt Ürünleri Gıda Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi Ahmet Eker ve Mali Müşavir Tuncer Barut katıldı. Eker, sanayici dostlarına Japonya seyahati ve bu ülkenin ekonomik durumu hakkında hakkında bilgilendirmede bulundu. Barut ise, toplantıya katılanları enflasyon muhasebesi hakkında bilgilendirdi.

KİMLER KATILDI?

Toplantıya Seger Korna Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Baykal,  EKO Haber İmtiyaz Sahibi Tahsin Ardıç, Altınsoy Madencilik Yönetim Kurulu Başkanı Nurullah Altınsoy, Taşdelen Grup Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Taşdelen, Turizm sektöründen Işık Uğurtuğ, URTEB Başkanı /Bursa Gümrük Müşavirliği Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Özenalp, Sinta Şirketler Grubu Genel Müdürü İlker Oral, Viskam Görüntü Analiz ve Otomasyon Sistemleri Genel Müdürü Tuğrul Karasarlıoğlu, İş İnsanı Nuri Tike, Evinoks Yönetim Kurulu Başkanı Coşkun İrfan katıldı.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

BizGlobal’in hedefi: “Z kuşağı”

HIZLI YORUM YAPVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.