28 Şubat 2024 itibariyle Covid-19 ile mücadelede aşılanan sayısı kişiye ulaştı.

1xbetbetpasmariobet
a
en iyi rulet siteleri

BEST Grubunda Gündem; “Küresel Para Savaşları”

Bursa sanayisine yön veren iş insanlarının oluşturduğu BEST Grubu, 251. toplantısını gerçekleştirdi. Seger Korna Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Baykal’ın ev sahipliğini üstlendiği toplantının ana gündem maddesi küresel para oyunları ve ekonomideki gelişmeler oldu. Ayrıca günlerdir süren İsrail, Filistin savaşı da konuşulan konular arasındaydı.

Her ay düzenli olarak bir araya gelen, Bursa sanayisini ve Türkiye’nin ekonomik durumunu değerlendiren BEST Grubu, yeni toplantısını Seger Korna Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Baykal’ın ev sahipliğinde gerçekleştirdi.

Bursalı iş insanlarının gündeminde son dönemde uygulanan ekonomik politikalar ve Türkiye’nin dış ticaret süreci yer aldı. Ayrıca bir insanlık dramına sahne olan, sivillerin hayatına kaybettiği İsrail, Filistin savaşı da görüşüldü.  Savaşın Türkiye’ye etkilerini masaya yatıran BEST Grubu, konuyla ilgili Türkiye’nin tutumuna dikkat çekti.

Konuk: Dr. Ramazan Kurtoğlu

Toplantıya misafir olarak katılan Dr. Ramazan Kurtoğlu, “ Küresel Para Oyunlar ve Psiko-Siber Savaş” isimli kitabı hakkında bilgi vererek üyelere takdim etti. Kurtoğlu, kitabında kaleme aldığı konuları üyelerle paylaşırken, ekonomiyle ilgili geleceğe dönük öngörülerine de aktardı.

Kimler katıldı?

Toplantıya Best üyelerinden, İş insanı Nuri Tike, Altınsoy Madencilik Yönetim Kurulu Başkanı Nurullah Altınsoy, Turizmci Işık Uğurtuğ, Bursa Gümrük Müşavirliği A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı/ URTEB Başkanı Ahmet Özenalp, Evinoks Şirketler Grubu Başkanı N. Coşkun İrfan, Sinta Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü İlker Oral, Taşdelen Grup Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Taşdelen, Prof. Dr. Ali Ceylan katıldı. Ayrıca, Makine Mühendisi, Bursaspor geçmiş dönem yöneticisi ve MATTAŞ Mutfak Sanayi Kurucusu Adem Sakarya, emekli Almanca öğretmeni Şenol Kurtoğlu ve Emekli Albay Mustafa Ekmekci’de misafir olarak katıldığı toplantıda gündem maddeleriyle ilgili görüş ve önerilerini aktardı.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Hisarcıklıoğlu, Dünya Odalar Federasyonu Başkanlığına seçildi

HIZLI YORUM YAPVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.