14 Haziran 2024 itibariyle Covid-19 ile mücadelede aşılanan sayısı kişiye ulaştı.

1xbetbetpasmariobet
a
en iyi rulet siteleri

BEST GRUBUNDA GÜNDEM SEÇİM VE EKONOMİ

Her ay bir araya gelerek toplantılarına devam eden BEST GRUBU, Türkiye ekonomisini ve masaya yatırdı. Seçim sonrasında sanayi ve dış ticaret öngörülerinin paylaşıldığı toplantı oldukça verimli geçti.

Bursalı sanayici ve iş insanlarını oluşturduğu BEST Grubu, 257’inci toplantısını Taşdelen Grup Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Taşdelen’in ev sahipliğinde gerçekleştirdi.

Ramazan ayından önce son kez bir araya gelen grubun gündeminde Türkiye’nin ekonomisi yer aldı. Her bir üyenin, kendi alanını kapsayan otomotiv, tekstil, basın, dış ticaret, iplik ve kimya sanayinin yanında turizm ile ilgili değerlendirme ve öngörülerini sundu.

Seçim sonrasında ekonomi gidişat ile ilgili de görüşlerini açıklaya grup üyeleri, Türkiye’nin biran önce içinde bulunduğu dar boğazdan çıkması gerektiğini işaret etti.

KİMLER KATILDI?

Bir restoranda düzenlenen toplantıya URTEB Başkanı /Bursa Gümrük Müşavirliği Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Özenalp, Evinoks Yönetim Kurulu Başkanı Coşkun İrfan, İş İnsanı Nuri Tike, Prof. Dr. Ali Ceylan, Altınsoy Madencilik Yönetim Kurulu Başkanı Nurullah Altınsoy, Turizm sektöründen Işık Uğurtuğ, Sinta Şirketler Grubu Genel Müdürü İlker Oral, Seger Korna Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Baykal, EKO Haber İmtiyaz Sahibi Tahsin Ardıç katıldı.

MİSAFİRLER DE EŞİK ETTİ

Ayrıca toplantıya Kemitaş A.Ş Genel Müdürü Mahmut Yılmaz, Rekor Dokuma A.Ş sahibi Hayati Kurtcan, Dizdar Tekstil sahibi Ethem Dizdar ve DOSAB Yönetim Kurulu Başkanvekili Ersan Özsoy katıldı.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

BEST GRUBU “KORNA DEVİ” SEGER A.Ş’Yİ ZİYERET ETTİ

HIZLI YORUM YAPVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.