28 Eylül 2023 itibariyle Covid-19 ile mücadelede aşılanan sayısı kişiye ulaştı.

1xbetbetpasmariobet
a
en iyi rulet siteleri

BOSB’DE MALİ GENEL KURUL YAPILDI

Bursa Organize Sanayi Bölgesi’nin 12. Olağan Genel Kurulu gerçekleştirildi. 2022 yılının hesaplarının ibra edildiği genel kurula, Bursa Organize Sanayi Bölgesi'nde uzun bir süre Denetim Kurulu Üyeliği yapan, Bursa Gümrük Müşavirliği Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Özenalp de katıldı.

Abdullah Bayrak’ın Divan Başkanlığı, Özgür Şahin ile Rasim Çağan’ın da Divan Kurulu Üyeliği yaptığı Genel Kurul’da, Bursa Organize Sanayi Bölgesi’ne uzun yıllar Denetim Kurulu Üyesi olarak hizmet veren,  Bursa Gümrük Müşavirliği A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Özenalp de yer aldı.

KESİNTİSİZ, HIZLI, GÜVENLİ VE KALİTELİ HİZMET

Gündem gereği faaliyet raporu, denetim kurulu raporu ve mali tabloların müzakere edilerek kabul edildiği Genel Kurulda Bursa OSB’nin önümüzdeki döneme ilişkin faaliyetleri de Başkan Hüseyin Durmaz tarafından açıklandı.

Fotoğraf: soldan sağa
Sühendam Urbay (BOSB YK üyesi), Ahmet Özenalp (Bursa Gümrük Müşavirliği AŞ. YK Başkanı), İlker Oral (Sinta A.Ş Genel Müdürü), Hüseyin Durmaz (BOSB YK Başkanı), Baran Çelik (Beyçelik Holding CEO’su)

Durmaz, “Sanayicimize tek durak ofis anlayışı ile hizmet vermeyi sürdüreceğiz. Araç filomuzu, enerji nakil hatlarımızı, doğalgaz altyapımızı, arıtma tesisimizi, su üretim tesisimizi, itfaiye ekibimizi güçlendirerek siz sanayicilerimize; kesintisiz, hızlı, güvenli ve kaliteli hizmet vermeye devam ediyoruz. Yeşil OSB için Sanayi ve Teknoloji Bakanlığımıza başvurumuzu yaptık. Bu bizi pozitif yönde ayrıştıracak, tasarruf, verimlilik, sürdürebilirlik, global ortamda ihracat yapan firmalarımıza rekabet üstünlüğü ile birlikte ihracatlarında artış sağlayacak. Bununla ilgili çalışmalarımızı artırarak devam edeceğiz. Yine bu kapsamda karbon salınımını düşürmek suretiyle her zaman önem verdiğimiz çevre hassasiyetlerine de yoğunlaşmış olacağız” şeklinde konuştu.

 

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Sanayi üretiminde düşüş

HIZLI YORUM YAPVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.