05 Aralık 2023 itibariyle Covid-19 ile mücadelede aşılanan sayısı kişiye ulaştı.

1xbetbetpasmariobet
a
en iyi rulet siteleri

BUSİAD Evi’nde Global Para ve Döviz Piyasaları Değerlendirildi

BUSİAD tarafından geleneksel olarak düzenlenen Çekirge toplantılarının bir yenisi dün akşam gerçekleştirildi. Toplantıda Doğan Yatırım Bankası Hazineden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Murat Selamoğlu konuk konuşmacı yer aldı. Bursa Gümrük Müşavirliği A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Özenalp de dernek üyesi olarak toplantıya katıldı.

BUSİAD (Bursa Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği) tarafından düzenlenen geleneksel Çekirge toplantısı dün akşam gerçekleştirildi.

“Global Para ve Döviz Piyasalarında Son Gelişmeler ve Beklentiler” başlığı altında yapılan toplantıda Doğan Yatırım Bankası Hazineden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Murat Selamoğlu konuk konuşmacı olarak görüş ve tahminlerini dernek üyeleriyle paylaştı.

Toplantının açılış konuşmalarını ise BUSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Buğra Küçükkayalar ve Doğan Yatırım Bankası Genel Müdürü Hulusi Horozoğlu yaptı.

BUSİAD Evi’nde gerçekleştirilen toplantıya Bursa Gümrük Müşavirliği A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Özenalp de katıldı.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Bursa’da gerçekleştirilen Uluslararası Uzay Kongresi sona erdi

HIZLI YORUM YAPVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.