29 Mart 2023 itibariyle Covid-19 ile mücadelede aşılanan sayısı kişiye ulaştı.

1xbetbetpasmariobet
a
en iyi rulet siteleri

‘En Çevreci Şampiyon’

Zorlu Teksil Grubu Başkanı Necat Altın, Zorlu Grubu'nun Akıllı Hayat 2030 vizyonu doğrultusunda doğa ve insandan ilham alarak Zorlu Tekstil'i çevre ve toplum için değer yaratacak şekilde dönüştürdüklerini söyledi

Sürdürülebilirliği, tesislerinden fabrikalarına, iş süreçlerinden ürün ve çözümlere kadar her alanda 360 derecelik bir anlayışla yöneten Zorlu Tekstil, çevre konusundaki duyarlılığı ve hayata geçirdiği uygulamalarla, TİM’in önderliğinde gerçekleştirilen İhracatın Yıldızları ödül töreninde; ‘En Çevreci Şampiyon” kategorisinde ödüle layık görüldü.

Dünya Gazetesi tarafından, Türkiye İhracatçıları Meclisi (TİM) önderliğinde, İhracatın geliştirilmesi ve ülke ekonomisindeki payının artmasını teşvik etmek amacıyla 19 yıldır gerçekleştirilen “İhracatın Yıldızları-Türkiye’nin Gizli Şampiyonları” ödül töreninde, şirketler 12 ayrı kategoride ödüllendirildi. Çevre konusunda yıllardır sürdürdüğü çalışmalar ve çevreci ürünleri ile ön plana çıkan Zorlu Tekstil, “En Çevreci Şampiyon” kategorisinde ödülün sahibi oldu.

Atılan adımların doğruluğunun göstergesi

Alınan ödülle ilgili değerlendirmede bulunan Zorlu Teksil Grubu Başkanı Necat Altın, Zorlu Grubu’nun Akıllı Hayat 2030 vizyonu doğrultusunda doğa ve insandan ilham alarak Zorlu Tekstil’i çevre ve toplum için değer yaratacak şekilde dönüştürdüklerini söyledi. Sürdürülebilirliği bir iş yapış biçimi haline getirdiklerini ifade eden Necat Altın, “Sürdürülebilirliği, tesislerimizden fabrikalarımıza, iş süreçlerinden ürün ve çözümlere kadar her alanda 360 derecelik bir anlayışla yönetiyoruz. Bunun için döngüsel ekonomi tabanlı sürekli inovasyon anlayışıyla tüm üretim ve iş süreçlerimizi doğaya geri kazandıracak şekilde akıllandırıyoruz. Bu ödül bizim sürdürülebilir odaklı iş yapış biçimimizin en temel yapı taşlarından biri olan çevresel etkimizi azaltma yolunda attığımız adımların ne kadar doğru yönde olduğunun göstergesidir” dedi.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

TİGEM 4 bin 500 kuzu satacak

HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

escort ankara