26 Mart 2023 itibariyle Covid-19 ile mücadelede aşılanan sayısı kişiye ulaştı.

1xbetbetpasmariobet
a
en iyi rulet siteleri

Gümrükçülerden Huzurevine ziyaret

Her yıl 26 Ocak'ta kutlanılan Dünya Gümrük Günü'nde Bursa'da da çeşitli etkinlikler düzenlendi. Bu kapsamda Uludağ Gümrük ve Dış Ticaret Bölge Müdürlüğü, Atatürk Anıtı'na çelenk koydu ve huzurevini ziyaret etti.

Türkiye’nin de aralarında bulunduğu, 183 ülke tarafından kutlanılan Dünya Gümrük Günü’nde bu yıl farklı bir tema belirlendi. “İnsanoğlu, Refah ve Gezegenimizin Sürdürülebilirliğinde Gümrükler” sloganını seçen Dünya Gümrük Örgütü, aynı zamanda “Refah düzeyi daha yüksek ve daha güvenli bir dünya için gümrükleri bir araya getirme: sınırlar ayırır, gümrükler birleştirir” vizyonuyla hareket edecek.

Bursa Valisini ziyaret

Dünya Gümrük Günü kapsamında 21 Ocak’ta, Uludağ Gümrük ve Dış Ticaret Bölge Müdürü V. Hüseyin Şanverdi ve beraberindeki heyet, Bursa Valisi Yakup Canbolat ve Vali Yardımcısı Mustafa Gündoğan’ı makamında ziyaret etti.

Huzurevine Destek

Devam eden etkinliklerde ise yaşlılar da unutulmadı. 23 Ocak ‘ta Sırameşeler Çocuk Evleri Sitesi Müdürlüğü ile Hasan ÖZTİMUR Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğüne destek ziyareti yapıldı. Bu ziyarette huzurevi sakinleri hoş vakit geçirirken aynı zamanda onların çeşitli ihtiyaçları da karşılandı.  Ayrıca, Dünya Gümrük Günü vesilesiyle, Uludağ Gümrük ve Dış Ticaret Bölge Müdürlüğü’nde çalışmalarıyla öne çıkan personele teşekkür belgeleri verildi.

Uludağ Gümrük ve Dış Ticaret Bölge Müdürlüğü’nden büyük başarı

26 Ocak Pazar günü ise Uludağ Gümrük ve Dış Ticaret Bölge Müdürlüğü tarafından Atatürk Anıtına çelenk sunuldu. Öte yandan, ülkemizin 2019 yılında 180,5 milyar dolar olan ihracatının 17,5 milyar dolarlık kısmı ile, 210,3 milyar dolar olan ithalatının 13,8 milyar dolarlık kısmı bölge müdürlüğü tarafından gerçekleştirilmektedir.

 Rekabet.net 

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Hazine 3,4 milyar lira borçlandı

HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

escort ankara