03 Mart 2024 itibariyle Covid-19 ile mücadelede aşılanan sayısı kişiye ulaştı.

1xbetbetpasmariobet
a
en iyi rulet siteleri

TSE Başkanı Şahin’den URTEB Başkanı Özenalp’e teşekkür

TSE Başkanı Mahmut Sami Şahin, URTEB Genel Başkanı Ahmet Özenalp’e teşekkür mektubu gönderdi. Özenalp’in, TSE Yönetim Kurulu Başkanlığı’na seçilmesi nedeniyle gönderdiği tebrik mesajına yanıt veren Şahin; “URTEB ile TSE arasında yeni iş birliği modelleri geliştireceğimiz bir çalışma dönemi temenni ediyorum” dedi.

URTEB (Uluslararası Rekabet ve Teknoloji Birliği) Başkanı Ahmet Özenalp’in, geçtiğimiz günlerde TSE (Türk Standartları Enstitüsü) Yönetim Kurulu Başkanlığı’na seçilen Mahmut Sami Şahin’e gönderdiği “tebrik” mesajına, Şahin’den “teşekkür” yanıtı geldi.


TSE Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Sami Şahin

TSE Başkanı Şahin bizzat gönderdiği mektubunda Özenalp’e teşekkür ederken şu ifadelere yer verdi; “Türk Standartları Enstitüsü’nün görev icra ettiği standardizasyon ve uygunluk değerlendirme alanları; küresel rekabette var olmak isteyen tüm ülkelerin, ekonomi politikalarına yön verirken üzerinde hassasiyetle durması gereken stratejik öneme haiz alanlardır.”

URTEB Genel Başkanı Ahmet Özenalp 

İşte TSE Yönetim Kurulu Başkanı Şahin’in URTEB Genel Başkanı Özenalp’e gönderdiği mektubun tamamı;

Rekabet.net

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Zincir marketlere mahkemeden ret

HIZLI YORUM YAPVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.