03 Şubat 2023 itibariyle Covid-19 ile mücadelede aşılanan sayısı kişiye ulaştı.

a

“Türkiye’nin En İyi İşyeri” ödülünü aldı

Kalekim Genel Müdürü Timur Karaoğlu:
"Ülkemizde yapı kimyasalları denildiğinde akıllara Kalekim geliyor. Aldığımız ödüller sektördeki öncü rolümüzün göstergesi"
"Yapı kimyasallarının jenerik markası olmanın gücüyle, üçüncü kez 'Türkiye'nin En İyi İşyeri' seçildik. Emeklerimizin bu denli önemli ödüllerle takdir görmesi gurumuz"

Kalekim, Kincentric Best Employers 2019 araştırmasında üçüncü kez “Türkiye’nin En İyi İşyeri” ödülüne layık görüldü.

Kalekim’in açıklamasına göre, şirket, çalışanlarının yönetime katılımı noktasında ortaya koyduğu anlayış ve sahip olduğu yüksek çalışan memnuniyetiyle ödülleri almaya devam ediyor.

Kalekim, son olarak, 20 yıldan beri 78 farklı ülkede çalışanlar üzerinden iş yeri mükemmelliğini ölçümleyen dünyanın önemli insan kaynakları ve yönetim danışmanlığı şirketlerinden Kincentric’in Türkiye’nin en iyi iş yerlerini belirlediği araştırmasında ödüle değer bulundu.

Kincentric Best Employers programı kapsamında gerçekleştirilen araştırmada çalışanlar, “yüksek bağlılık”, “çeviklik”, “bağlık kılan liderlik” ve “yetenek odağı” başlıkları üzerinden şirketlerini değerlendirdi.

Türkiye’den 50 farklı sektörden yaklaşık 200 şirketin değerlendirmeye alındığı araştırmada, en iyi çalışan deneyimi ve iş yeri ortamını sağlayan 32 şirket, çalışanları tarafından “Kincentric Best Employer-En İyi İşyeri” ödülüne layık görüldü. 2006’dan bu yana Türkiye’de gerçekleştirilen araştırmada Kalekim, üçüncü kez Türkiye’nin “En İyi İşyeri” seçilerek, önemli bir başarıya imza attı.

AA

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Ayasofya’dan sonra bir müze daha ibadete açıldı

HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

escort ankara