28 Mayıs 2024 itibariyle Covid-19 ile mücadelede aşılanan sayısı kişiye ulaştı.

1xbetbetpasmariobet
a
en iyi rulet siteleri

Bademli Rotary Kulübü’nde devir teslim

Bademli Rotary Kulübü Başkanı Sinem Toplan, dönemini “Üstün Hizmet Ödülüyle“ tamamlayarak, koltuğu Gülşah Gicvan Büyükarda'ya teslim etti.

Bademli Rotary Kulübü’nde devir teslim dönemi gerçekleştirildi. Başarılı bir başkanlık dönemi geçiren Sinem Toplan “Rotary Fırsatlar Yaratır” sloganı ile yola çıkmıştı. Döneminde özellikle “Robotik Kodlama eğitimlerine “önem vererek,  gençlere ve çocuklara bu eğitimi ulaştıran Toplan, ayrıca tohum takası, atık yağ toplama hizmeti ve ağaçlandırmaya verdiği katkılarla çevreye duyarlı faaliyetler gerçekleştirdi. Toplan, pandemiye rağmen halka fırınlarda ekmek dağıtarak toplumla iç içe birçok faaliyette de  bulundu.

YENİ BAŞKAN “BÜYÜKARDA” 

Devir teslim töreninde koltuğu devralan yeni Başkan Gülşah Gicvan Büyükarda, projelerini açıklarken tarıma ve sağlığa verdiği öneme vurgu yaptı. Büyükarda,damlama sulama sistemi desteğinden ve hastalıklarla mücadele için yapacağı hizmetleri de açıkladı.

“HİZMETLERİMİZLE HAYATLARI DEĞİŞTİRELİM”

Devir teslim Törenine katılan 2440 Bölge Guvernörü Ertan Soydan , pandemi koşullarına rağmen Rotary’nin tüm dünyada fırsatlar yaratmaya devam ettiğini vurgularken , “Hizmetlerimizle Hayatları Değiştirelim” döneminde yeni dönem Başkanı Gülşah Gicvan Büyükarda’ya başarılar diledi.

 

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

BOSİAD Rasim Çağan’la ‘devam’ dedi

HIZLI YORUM YAPVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.