14 Nisan 2024 itibariyle Covid-19 ile mücadelede aşılanan sayısı kişiye ulaştı.

1xbetbetpasmariobet
a
en iyi rulet siteleri

BEST GRUBU İFTARDA BULUŞTU

Her ay geleneksel olarak buluşan BEST Grubu bu kez iftar yemeğinde bir araya geldi. Bursa Gümrük Müşavirliği A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Özenalp ve eşi Serap Özenalp’in ev sahipliğinde gerçekleşen iftara Bursa’nın önemli iş insanları eşleriyle birlikte katıldı. Rusya/Ukrayna savaşının sanayiciye etkisinin konuşulduğu yemekte iş insanları Ukrayna/ Rusya savaşının bazı malların üretimini ve ihracatını olumsuz yönde etkileyeceğini dile getirdi.

Bursa’da tanınmış ve ulusal ölçekte yatırımlara imza atmış sanayici ve iş insanlarından oluşan BEST Grubu 241’inci buluşmasını iftar yemeğinde gerçekleştirdi. URTEB (Uluslararası Rekabet ve Teknoloji Birliği) Başkanı Ahmet Özenalp’in ev sahipliğine gerçekleşen yemeğe BEST Grubu üyeleri eşleriyle birlikte katıldı.

GÜNDEM: SAVAŞIN ETKİLERİ

İftarda bir araya gelen iş insanlarının gündeminde ise Rusya/Ukrayna savaşının Türkiye’ye etkileri vardı. Savaştan Türkiye’nin özellikle dış ticaret alanında etkilendiğini vurgulayan BEST Grubu, savaşan ülkelere özellikle tekstil ve gıda ihracatı anlamında zorluk yaşandığına dikkat çekti. İhracat bedellerinin Ukrayna ve Rusya’dan Türk parası ile tahsiline yönelik düzenlemenin önemli olduğuna vurgu yapan iş insanları, savaşın  uzaması barış olmaması durumunda ekonomik kayıpların çoğalacağına gıda başta olmak üzere Dünyada birçok konuda kriz yaşanacağına dikkat çekti. BEST Grubu üyeleri ayrıca ramazan ayının ülkemizde her zamankinden daha çok birlikteliğe vesile olmasını diledi.

İFTARA KİMLER KATILDI

Almira Otel’de gerçekleşen iftara Zorlu Holding Eş Başkanı Zeki Zorlu ve eşi Türkan Zorlu, Evinoks Şirketler Grubu Başkanı N. Coşkun İrfan ve eşi Hanife İrfan, Seger Korna Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Baykal ve eşi Müjgan Baykal, Sinta Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü İlker Oral ve eşi Asuman Oral, İş insanı Nuri Tike ve eşi Sevim Tike, Prof. Dr. Ali Ceylan ve eşi Sabahat Ceylan, Turizmci Işık Uğurtuğ ve eşi Çağla Işık, Gümrük Müşaviri Ahmet Özenalp ve eşi Serap Özenalp katıldı.

Rekabet.net

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Bursalı ihracatçılarda genel kurul dönemi

HIZLI YORUM YAPVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.