24 Eylül 2023 itibariyle Covid-19 ile mücadelede aşılanan sayısı kişiye ulaştı.

1xbetbetpasmariobet
a
en iyi rulet siteleri

BEST GRUBU YENİDEN BİR ARADA

Bursa sanayisine yön veren iş insanlarının bir araya geldiği BEST grubu, pandemi nedeniyle verilen uzun bir aradan sonra yeniden toplandı. İş insanı İlker Oral’ın dostlarını ağırladığı toplantıda, Türkiye’de son dönemde yaşanan ekonomik gelişmeler masaya yatırıldı.

Bursa iş dünyasının önemli isimlerinin oluşturduğu BEST grubu toplantılarına pandemi nedeniyle uzun bir ara vermişti. Normalde her ay bir araya gelen ve Türkiye ekonomisine dair durum değerlendirmesi yapan BEST grubu, Demirtaş Organize Sanayi Bölgesi (DOSAB)’nde buluşarak toplantılara yeniden başladı.

GÜNDEM PANDEMİ VE EKONOMİ

Uzun bir aradan sonra bir araya gelmenin heyecanını yaşayan BEST grubunda gündem, Dünya’yı etkisine alan pandemi ve yansımaları oldu. Salgının sanayi ve üretime etkilerinin ele alındığı toplantıda Türkiye ekonomisinin geleceğine dair öngörüler de konuşuldu.

TÜRKİYE VE REKABET

Bursalı iş insanlarının bir araya geldiği toplantıda, kurlarda meydana gelen yükselişin dış ticaret ve ekonomimize etkileri değerlendirildi. Türkiye’nin ulusal ve uluslararası rekabetinin ekonomik olumsuzluklardan zarar görmemesi için çözüm önerilerinin masaya yatırıldığı toplantıda verimli görüşmeler yapıldı.

BURSA SANAYİSİNE YÖN VEREN İSİMLER

Toplantıya, Prof. Dr. Ali Ceylan, Evinoks Şirketler Grubu Başkanı N. Coşkun İrfan, Turizmci Işık Uğurtuğ, Nuri Tike, Sinta Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü İlker Oral, Seger Korna Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Baykal, Altınsoy Madencilik Yönetim Kurulu Başkanı Nurullah Altınsoy, Viskam Görüntü Analiz ve Otomasyon Sistemleri Genel Müdürü Tuğrul Karasarlıoğlu, Ekohaber Gazetesi İmtiyaz Sahibi/gazeteci Tahsin Ardıç, Polyteks Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Taşdelen, Gümrük Müşaviri/URTEB (Uluslararası Rekabet ve Teknoloji Birliği) Genel Başkanı Ahmet Özenalp ve misafirler katıldı.

Rekabet.net

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

TOBB’dan faiz indirimi açıklaması

HIZLI YORUM YAPVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.