02 Ekim 2023 itibariyle Covid-19 ile mücadelede aşılanan sayısı kişiye ulaştı.

1xbetbetpasmariobet
a
en iyi rulet siteleri

BEST GRUBU YILIN SON TOPLANTISINDA

Bursa’nın tanınmış, ulusal ve uluslararası iş insanlarının biraraya gelerek oluşturduğu BEST Grubu, 246'ıncı toplantısında buluştu. Prof. Dr. Ali Ceylan’ın ev sahipliğinde gerçekleştirilen toplantıda, 2022 yılının değerlendirilmesi yapılarak, gelecek yılın da projeleri değerlendirildi.

Her ay geleneksel olarak buluşan BEST Grubu, ülke gündemindeki konuları değerlendirmek ve sanayicinin sorunlarını objektif olarak ele almak için bu kez Eker Meydanı’nda buluştu.

Prof. Dr. Ali Ceylan’ın ev sahipliğini üstlendiği yemekli toplantıya, BEST Grubu üyelerinden Sinta Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü İlker Oral, İş insanı Nuri Tike, Turizmci Işık Uğurtuğ,  Bursa Gümrük Müşavirliği Yönetim Kurulu Başkanı/ URTEB Başkanı Ahmet Özenalp, Viskam Görüntü Analiz ve Otomasyon Sistemleri Genel Müdürü Tuğrul Karasarlıoğlu, Evinoks Şirketler Grubu Başkanı N. Coşkun İrfan, Seger Korna Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Baykal ve Altınsoy Madencilik Yönetim Kurulu Başkanı Nurullah Altınsoy katıldı.

MİSAFİRLER DE EŞLİK ETTİ

2022 yılının sın toplantısını gerçekleştiren BEST buluşmasına konuklar da eşlik etti. Eker Süt Ürünleri A.Ş Genel Müdürü Ahmet Ker, Elvin Tekstil Genel Müdürü Osman Canik, BUSİAD Eski  Başkanı/ Yüksek Danışma Kurulu Üyesi Arif Özer, RETOSAN Kurucusu ve Genel Müdürü Hasan Candan, Ceylan Proses Ekipmanları ve Makine A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Efe Ceylan katıldı.

2022 YILI DEĞERLENDİRİLDİ

İş insanlarının ve sanayiler katıldıkları toplantıda, 2022 yılında yaşanan ekonomik gelişmeleri ve değişimleri masaya yatırdı. Gelecek yıl öngörülerini de dile getiren konuklar, projelerini de değerlendirdi.

Rekabet.net

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Kuaför ve güzellik uzmanları belgesiz çalışamayacak

HIZLI YORUM YAPVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.