28 Şubat 2024 itibariyle Covid-19 ile mücadelede aşılanan sayısı kişiye ulaştı.

1xbetbetpasmariobet
a
en iyi rulet siteleri

BEST GRUBU’NDAN YAZ MOLASI

Bursalı iş insanları ve sanayicilerin oluşturduğu BEST Grubu yaz molasına girmeden önce son kez toplandı. Altınsoy Madencilik Yönetim Kurulu Başkanı Nurullah Altınsoy’un ev sahibi olduğu toplantıda seçim sonrası yaşanan ekonomik gelişmeler masaya yatırıldı.

Her ay düzenli olarak bir araya gelip ülke gündemini değerlendiren BEST Grubu, 249’uncu toplantısında seçim sonrasında yaşanan ekonomik gelişmeleri ele aldı.

Altınsoy Madencilik Yönetim Kurulu Başkanı Nurullah Altınsoy’un ev sahipliğinde DOSAB’da (Demirtaş Organize Sanayi Bölgesi) gerçekleştirilen toplantıyla BEST Grubu yaz molası vermiş oldu.

GÜNDEM SEÇİM VE EKONOMİK GELİŞMELER

Bursa’da söz sahibi iş insanlarının oluşturduğu BEST Grubu’nda gündem seçim ve sonrasında yaşanan ekonomik gelişmeler oldu. Seçim sonuçlarını değerlendiren grup, sonuçların ülke ekonomisi ve sanayisi için hayırlı olmasını diledi.

İhracatçının ekonomik olarak zorlandığı da belirtilen toplantıda, bankaların kredi vermediği ve ihracatçının bu nedenle krediye ulaşmakta sıkıntı yaşadığına dikkat çekildi.

KİMLER KATILDI?

Toplantıya, BEST üyelerinden Prof. Dr. Ali Ceylan, Viskam Görüntü Analiz ve Otomasyon Sistemleri Genel Müdürü Tuğrul Karasarlıoğlu, İş insanı Nuri Tike, Evinoks Şirketler Grubu Başkanı N. Coşkun İrfan, Bursa Gümrük Müşavirliği A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı/ URTEB Başkanı Ahmet Özenalp, Seger Korna Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Baykal, Turizmci Işık Uğurtuğ katıldı. Ayrıca misafir olarak toplantıya Eczacı Erkan Aydın ile Emekli Albay Mustafa Ekmekci de katıldı.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

BUSİAD YAZA MERHABA DEDİ

HIZLI YORUM YAPVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.