28 Şubat 2024 itibariyle Covid-19 ile mücadelede aşılanan sayısı kişiye ulaştı.

1xbetbetpasmariobet
a
en iyi rulet siteleri

BUSİAD YAZA MERHABA DEDİ

Bursa Sanayicileri ve İşinsanları Derneği (BUSİAD), Yaza Merhaba gecesi düzenledi. BUSİAD’ın deprem bölgesinde yaptığı çalışmalar ve bölgeye gerçekleştirilen ziyaret hakkında bilgi verilen geceye, BGM A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı/ URTEB Başkanı Ahmet Özenalp ve eşi Serap Özenalp da katıldı.

BUSİAD Evi bahçesinde yapılan Yaza Merhaba Gecesinin ana konusunu, BUSİAD’ın deprem bölgesinde yaptığı çalışmalar ve bölgeye gerçekleştirilen ziyarete ilişkin izlenimler oluşturdu.

BUSİAD yönetim Kurulu Başkanı Küçükkayalar, deprem nedeniyle üyelerle buluşmaların sekteye uğradığını ifade ederek, “Ancak biz bu sırada, faaliyetlerimizi sürdürdük” dedi. Yapılan etkinlikler hakkında da bilgiler veren Küçükkayalar, Bursa vizyonu çalışması ve hazırlanana afet rehberlerine de değindi.

Yeni oluşan Meclis ve Hükûmetten de beklentilerini dile getiren Küçükkayalar, “Güven ve istikrar ortamının en kısa sürede sağlanmasını diliyoruz ve bekliyoruz. Biliyoruz ki güven ve istikrar bize öngörülebilirliği getirir. Bu üç koşul ne kadar kısa sürede sağlanabilirse bizler de yeni yüzyılımızın olmazsa olmazı olan “Dijital, Yeşil ve Toplumsal Dönüşümler” üzerine o kadar daha çabuk eğilir ve daha etkin çalışmalar yaparız.

Unutmayalım ki ülkemizin daha hızlı, daha dengeli, daha verimli, daha çevreci, daha katma değerli, daha sosyal, kısacası daha fazla kalkınması bu üçlü dönüşümü olabildiğince çabuk başarmasından geçmektedir” dedi.

Katılım yoğun olduğu geceye Geceye Bursa Gümrük Müşavirliği A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı/ URTEB Başkanı Ahmet Özenalp ve eşi Serap Özenalp da katıldı.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

BEST GRUBU “DEPREM” GÜNDEMİYLE TOPLANDI

HIZLI YORUM YAPVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.