29 Kasım 2023 itibariyle Covid-19 ile mücadelede aşılanan sayısı kişiye ulaştı.

1xbetbetpasmariobet
a
en iyi rulet siteleri

Cesetler 1000 yıllık, dünyaya ait değiller!

Meksika parlamentosunda özel bir canlı yayın düzenleyen bilim insanları dünya medyasının gözü önünde 1000 yaşında olduğunu iddia ettikleri uzaylıları yayınladı. Üç saat süren canlı yayına ABD ordusundan isimlerde katıldı.

Milliyet’in haberine göre;  Meksika parlamentosu bugün tam 3 saat süren ve dünyada ses getiren bir canlı yayına tanık oldu. Başkent Mexico’da gazeteci ve ufolog Jaime Maussan’ın öncülüğünde, uzaylı olduğu iddia edilen iki cesedin ortaya çıkarıldığı resmi bir etkinlik düzenlendi. İki küçük “insan olmayan” ceset, herkesin görebilmesi için pencereli kutularda sergilendi. Peru’nun Cusco kentinde bulunan mumyalanmış küçük örneğin bin yıllık olduğuna inanılıyor. Kritik toplantıya Eski ABD Donanması pilotu Ryan Graves de toplantıya katıldı.

Ufak boyutlardaki iki “uzaylı cesedi” camlı bir kutu içerisinde gösterildi. Bilim insanlarının da katıldığı etkinlikte uzaylıların 1000 yaşında olduğunun tahmin edildiği belirtildi. Amerika Birleşik Devletleri Hava Kuvvetleri’nden emekli Teğmen Robert Salas toplantıda söz olarak ‘Biz burada konuşurken gökyüzünde sayısız UFO dolaşıyor’ dedi.

Ufolog Jaime Maussan, mumyalanmış örneklerin “karasal evrimimizin” bir parçası olmadığına ve DNA’larının neredeyse üçte birinin “bilinmediğine” dair yeminli ifade verdi.

Geçtiğimiz yıllarda Peru’da yapılan arkeolojik çalışmalarda yüzlerce mumyalanmış çocuk mezarları keşfedilmişti. Bazı bilim adamları bu gösterilen mumyaların yine geçmiş dönem yaşayan insanların olduğunu belirtiyor ancak Ufolog Jaime Maussan bunların DNA’sının dünyaya ait olmadığını söylüyor.

Ufolog Jaime Maussan: Bu örnekler bizim karasal dünyamızın bir parçası değil. Bunlar bir UFO enkazından sonra bulunan varlıklar değil.

Diatom madenlerinde bulundular ve daha sonra fosilleştiler. Maussan katılımcılara, örneklerin Meksika Özerk Ulusal Üniversitesi’ndeki (UNAM) radyokarbon tarihlemeyi kullanarak DNA kanıtları elde edebilen bilim adamları tarafından incelendiğini söyledi.

Diğer DNA örnekleriyle karşılaştırmalar yapıldıktan sonra örneklerin yüzde 30’undan fazlasının DNA’sının “bilinmediği” tespit edildi.

Basın açıklaması sırasında örneklerin röntgen görüntüleri de gösterildi; uzmanlar yeminli ifade vererek cesetlerden birinin içinde “yumurta” bulunduğunu, her ikisinde de Osmiyum gibi çok nadir metallerden yapılmış implantların bulunduğunu söyledi.

Diğer DNA örnekleriyle karşılaştırmalar yapıldıktan sonra örneklerin yüzde 30’undan fazlasının DNA’sının “bilinmediği” tespit edildi.

Basın açıklaması sırasında örneklerin röntgen görüntüleri de gösterildi; uzmanlar yeminli ifade vererek cesetlerden birinin içinde “yumurta” bulunduğunu, her ikisinde de Osmiyum gibi çok nadir metallerden yapılmış implantların bulunduğunu söyledi

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Libya’daki selde ölü sayısı 6 bine yükseldi

HIZLI YORUM YAPVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.