20 Temmuz 2024 itibariyle Covid-19 ile mücadelede aşılanan sayısı kişiye ulaştı.

1xbetbetpasmariobet
a
en iyi rulet siteleri

DTG Danışmanlık’la çözüm yanıbaşınızda!

Tüm dünyanın mücadele ettiği pandemi, iş dünyasının dinamiklerini bir anda değiştirdi. Bu değişimlerin bir kısmı geçici olmakla beraber, bir kısmı ise kalıcı hale gelecektir. İşte tam bu noktada DTG Danışmanlık kendini sürekli güncelleyerek, sunduğu dış ticaret çözümlerini değişen yeni koşullar için uygun hale getiriyor.

DTG Danışmanlık  ülkemizin değerli sanayicilerinin dış ticaret süreçlerini yürütürken yeni dönem içerisinde karşılaşabilecekleri her durumu analiz ederek en güvenli dış ticaret çözümlerini sunuyor.

DTG Danışmalık sanayicilerin karşılaşabileceği riskleri ortadan kaldırabileceği gibi eğer maruz kaldıysanız ihtilaf ve soruşturmalar, gümrük kaçakçılıkları konularında adli ve idari kovuşturmalarda da danışmanlık desteği sağlayarak büyük zararlara uğramanızın önüne geçiyor.

Web sitesini ziyaret ederek veya 0224 242 1395 numaralı telefondan arayarak sunulan hizmetler ve çözümler hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz!

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Ticaret Bakanlığı haziran ayı veri bültenini yayımladı

HIZLI YORUM YAPVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.