04 Aralık 2023 itibariyle Covid-19 ile mücadelede aşılanan sayısı kişiye ulaştı.

1xbetbetpasmariobet
a
en iyi rulet siteleri

E-İhracat Destekleri Rehberi Güncellendi

Ticaret Bakanlığı, İhracat Desteklerine İlişkin Genelge ve eklerinde değişiklik yapıldığını, ihracatçıları başvuru süreçleri hakkında bilgilendirmek amacıyla hazırlanan E-İhracat Destekleri Rehberinin de güncellendiğini duyurdu.

Ticaret Bakanlığının 18.10.2023 tarihli yazısında, 5986 Sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararı ile yürürlüğe konulan E-İhracat Destekleri Hakkında Karar kapsamında yer alan E-İhracat Desteklerine İlişkin Genelgelerde 2 Ekim 2023 tarihli Bakanlık Makamı Oluru ile değişiklik yapıldığı, bu kapsamda ilgili Genelge eklerinin söz konusu değişikliklerle uyumlaştırılmasını teminen güncellendiği ifade edildi.

Yazıda devamla, Karar kapsamında desteklerden yararlanmak isteyen ihracatçıların başvuru süreçleri hakkında bilgilendirmek amacıyla hazırlanan Ticaret Bakanlığının internet sitesinde yayımlanan E-İhracat Destekleri Rehberinin de söz konusu değişiklikler çerçevesinde güncellendiği belirtildi.

E-İhracat Desteleri Kılavuzları için tıklayınız.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Tekstil Ürünleri İthalatında İGV’ler Arttırıldı

HIZLI YORUM YAPVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.