01 Şubat 2023 itibariyle Covid-19 ile mücadelede aşılanan sayısı kişiye ulaştı.

a

“İş Dünyasına Yön Veren 50 CEO” Belli Oldu

Aylık İş Hayatı & Ekonomi Dergisi BUSINESS LIFE'ın, her yıl geleneksel olarak düzenlediği "İş Dünyasına Yön Veren 50 CEO" araştırması tamamlandı. Araştırma sonucunda listede Bursa'da faaliyet gösteren Beyçelik Holding'in Ceo'su Baran Çelik de yer aldı.

BUSINESS LIFE’ın her yıl geleneksel olarak düzenlediği “İş Dünyasına Yön Veren 50 CEO” araştırması tamamlandı. Ceo’ların çeşitli kriterlere göre değerlendirildiği araştırmada en iyi performans gösterenler derginin Ekim 2020 sayısında yayımlandı.

Anket, ilk 50’ye giren CEO’ların, okur geri bildirimleri ve “BUSINESS 500” abonesi arasından 250’yi aşkın üst düzey yöneticinin katılımıyla gerçekleştirildi.

ZİRVE EL DEĞİŞTİRDİ

Araştırma sonucuna göre zirve bu yıl el değiştirdi. Pegasus Hava Yolları Genel Müdürü Mehmet T. Nane, birinci sıraya yerleşti. Geçen sene liste başında yer alan TAV Havalimanları İcra Kurulu Başkanı Sani Şener ise 10’uncu sırada yer aldı.  Ayrıca araştırmada kadın CEO oranının %18’den, %8’lik bir gerileme ile %10’a düşmesi dikkat çekti.

LİSTEDE BURSA’DAN DA İSİM VAR

İsimler, yayın kurulunun hareketli birçok toplantısının ardından netleşti. Listede  Bursa’da faaliyet gösteren Beyçelik Holding’in Ceo’su Baran Çelik de yer aldı. Geçen sene listeye 21’inci sıradan giren Çelik, 2020 araştırma sonuçlarında 16’ıncı sıraya yükseldi.

5 BİN KİŞİYE İSTİHDAM

İş adamı Faik Çelik tarafından 2006 yılında kurulan kurulan Beyçelik Holding Bursa’da faaliyet gösteren köklü bir geçmişe sahip firmaların arasında yer alıyor. Kurucu Faik Çelik tarafından 1976 yılında küçük bir atölye ile  yola çıkan firma günümüzde otomotiv, iklimlendirme, enerji, inşaat ve sigorta sektörlerinde 20 şirketiyle faaliyetlerini sürdürüyor ve yaklaşık 5 bin kişiye istihdam sağlıyor.

İŞTE O LİSTE;

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Türkiye’de koronavirüsten can kaybı 8 bin 384 oldu

HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

escort ankara