01 Aralık 2023 itibariyle Covid-19 ile mücadelede aşılanan sayısı kişiye ulaştı.

1xbetbetpasmariobet
a
en iyi rulet siteleri

Metin Akpınar’ın 35 yıl sonra kızı olduğu ortaya çıktı

Metin Akpınar’ın 35 yıl önce evlilik dışı ilişkiden bir kızı olduğu ortaya çıktı. Akpınar'ın kızı Duygu Nebioğlu'nu, Antalya'da Aksekili Nebioğlu Ailesi'nin evlatlık edindiği ortaya çıktı.

Tiyatro ve sinema sanatçısı Metin Akpınar’ın 35 yıl sonra bir kızı olduğu ortaya çıktı.

Evlilik dışı dünyaya gelen Duygu Nebioğlu, Metin Akpınar hakkında babalık davası açtı. Antalya’nın Akseki ilçesinde görülen ve gizlilik kararı bulunan dava bugün sonuçlandı.

DNA testlerini de dikkate alan mahkeme Duygu Nebioğlu’nun Metin Akpınar’ın kızı olduğunu karara bağladı.

“ÇOCUKLUĞUM ZOR ŞARTLAR ALTINDA GEÇTİ”

Annesi tarafından bir köye bırakılan, daha sonra devlet koruması altına alınan ve ardından Antalyalı aile tarafından evlat edinilen Metin Akpınar’ın kızı Duygu Nebioğlu sosyal medya hesabından şunları paylaştı:

“Benim adım Duygu Nebioğlu, 88 yılında Antalya’da yaşama tutundum. Dünyanın varlığını talihsiz olaylar ile kavradım. Bebekliğim, çocukluğum zor şartlar altında geçti. 94 yılında Nebioğlu ailesi tarafından evlat edinildim. Ailem tarafından topluma kazandırılmak için başlayan serüvenimin devamında biyolojik ailemin ve soy ağacımın merakına düştüm. “Hayranı olduğum sanatçının biyolojik babam olmasının mutluluğunu ne yazık ki yaşayamadım. Bu düşünce beni Türk toplumuna mâl olmuş Sayın Metin Akpınar’a ulaştırdı, henüz 21 yaşında üniversite öğrencisi iken gerçeklerin karşında yoğun şaşkınlık hissiyle, hayranı olduğum sanatçının biyolojik babam olmasının mutluluğunu ne yazık ki yaşayamadım. Aldığım yetersiz sevgi nedeniyle beni bağırana basmakta zorlandığı için ağır travmalar yaşadım bu sebeple saygı değer avukatlarıma ulaştım.”

“BABAM OLDUĞU RESMİYETE KAVUŞMUŞTUR”

“Bugün avukatlarım Ferihan Polat ve Ahmet Furkan Uludağ sayesinde Metin Akpınar’ın babam olduğu Akseki Asliye Hukuk Mahkemesi’nin kararı ile resmiyete kavuşmuştur. Adalet karşında tüm haklarımı koruma altına almış bulunuyoruz. Şaşkınım, yıllar sonra gelen mutluluk hayatımın ilk günü gibi oldu. Kamuoyuna bunu açıklamayı borç bilip sevgi ve barış içerisinde hareket edeceğimizi duyurmak istiyorum. Bu süreçte bana destek olan ve koşulsuz sevgi veren Nebioğlu aileme teşekkür ediyorum. Duyguluyum.”

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Van Gölü’nde 4,7 büyüklüğünde deprem

HIZLI YORUM YAPVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.