24 Eylül 2023 itibariyle Covid-19 ile mücadelede aşılanan sayısı kişiye ulaştı.

1xbetbetpasmariobet
a
en iyi rulet siteleri

ÖZENALP YAZARLARLA BULUŞTU

Rekabet.net İmtiyaz Sahibi Ahmet Özenalp, sitemizin köşe yazarlarıyla bir araya geldi. Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen buluşmada, Türkiye’nin ekonomik durumuyla birlikte dış ticarette yaşanan gelişmeler ele alındı. Toplantıda ayrıca bundan sonra yapılacak çalışmalar değerlendirilirken, Türkiye’nin “rekabet edebilirliğinin” geliştirilmesi için yapılması gerekenler masaya yatırıldı.

4 yılı aşkın süredir yayın hayatında olan Rekabet.net, okuyucularından aldığı güçle istikrarlı bir şekilde yoluna devam ediyor.

Türkiye’nin gündeminden kopmadan, bağımsız bir şekilde yayınlarını sürdüren haber sitemiz, gümrük, dış ticaret gibi konularda bilinmeyenleri de kamuoyuyla paylaşıyor.

İlk günden itibaren sanayicinin ve üretimin yanında olan ama bu konudaki eksiklikleri de hiç çekinmeden dile getiren Rekabet.net, Türkiye’nin ulusal ve uluslararası alanda rekabet gücünü artırmak için çalışmalarını da sürdürüyor.

Bu kapsamda yazar kadrosunu da genişleterek alanında uzman kişileri ailesine katan Rekabet.net, ekonomi, dış ticaret, rekabet hukuku ve tarih konusunda okuyucularıyla buluşuyor.

EKONOMİ VE REKABET

Bu kapsamda Rekabet.net’in tarafsız haber anlayışını ilke edinmesini sağlayan İmtiyaz Sahibi Ahmet Özenalp, sitemizin köşe yazarlarıyla buluştu. Gastro Sanayi Fine Food’da gerçekleşen öğle yemekli toplantıda Özenalp, yazarlara katkılarından dolayı teşekkür etti. Türkiye’nin ekonomik gidişatının konuşulduğu toplantıda, son gelişmeler de ele alındı. Yazarlarla görüş alışverişinde bulunan Özenalp, Türkiye’nin rekabet gücünü artırmak için yapılması gereken çalışmalar hakkında da bilgi verdi.

Toplantıya Uludağ Üniversitesinden Prof. Dr. Behçet Kemal Yeşilbursa (Tarih), Doç. Dr. Derya Hekim (İİBF), Doç. Dr. Filiz Eryılmaz (İİBF), Av. Bengisu Coşkuner, Genel Yayın Yönetmeni Özge Comba Alkış ve Genel Koordinatör Ayşegül Çiçek katıldı.

Rekabet.net

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Balkan İnisiyatifi Platformu oluşturuldu

HIZLI YORUM YAPVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.