28 Kasım 2023 itibariyle Covid-19 ile mücadelede aşılanan sayısı kişiye ulaştı.

1xbetbetpasmariobet
a
en iyi rulet siteleri

Özenalp’ten Beyçelik Holding’e tebrik mesajı

Türkiye’de Gölcük ve Çerkezköy’de iki fabrikası bulunan, globalde ise 7 ayrı ülkede üretim yapan Almanya’nın köklü firmalarından Veritas AG’yi, Beyçelik Holding, isminin açıklanmasını istemeyen bir ortağı ile satın aldı. URTEB Genel Başkanı / BGM A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Özenalp’de Beyçelik Holding Ceo’su Baran Çelik’i bu başarılarından dolayı tebrik etti.

Almanya’nın en eski kauçuk işleme şirketi konumunda olan VERİTAS AG’nin yeni sahibi, isminin açıklanmasını istemeyen ortağıyla yüzde 50, yüzde 50 oranında paylarla Beyçelik Holding oldu. Beyçelik Holding Ceo’su Baran Çelik, yaptığı açıklamada, “Beyçelik Holding olarak ortağımızla birlikte yeni bir heyecan alanı yarattık. Holdinge sac şekillendirme, şasi, gövde, kalıp ve iklimlendirmeye ilave olarak kauçuk parça üretimi de eklemiş olduk. Şu anda tüm fabrikalarda çalışan sayısı 3 bin civarında. Devir işlemlerinden sonra yapacağımız yatırımlarla üretim çeşitliliği ve niteliğini de artıracağız” dedi. Çelik, Veritas AG’nin, 2 fabrikası Türkiye’de olmak üzere globalde 7 farklı ülkede 150 bin metrekarenin üzerinde bir alanda başta otomotiv olmak üzere beyaz eşya ve farklı sektörlere kauçuk parçalar ürettiğini de kaydetti.

ÖZENALP’TEN TEBRİK MESAJI

Üretim ve sanayiden yana olan, ihracatın ve rekabet edilebilirliğin arkasında duran URTEB Genel Başkanı / Bursa Gümrük Müşavirliği A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Özenalp’te Beyçelik Holding’i bu önemli başarılarından dolayı tebrik etti.

Özenalp’in mesajı şöyle;

“Sayın Beyçelik Holding Ceo’su Baran Çelik,

Beyçelik Holding olarak, başarılarınızı yakından takip ediyoruz. Bu anlamda hem Bursa’mıza   hem ülkemiz iş dünyasına yaptığınız katkılar için milletimiz adına teşekkürü borç biliriz.

Son olarak Almanya’nın en eski kauçuk işleme şirketi konumunda olan VERİTAS AG’nin yeni sahibi olmanızdan dolayı mutlu olduk. Eminiz ki bu durum hem ihracatımıza hem de rekabet edebilirliğimize çok büyük katkılar sunacaktır. Bu vesileyle Beyçelik grubunu tebrik ediyor, başarılarınızın devamını diliyoruz.”

Rekabet.net

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Bursalı öğrencinin seçim vaadini “Sefo” gerçekleştirdi

HIZLI YORUM YAPVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.