03 Şubat 2023 itibariyle Covid-19 ile mücadelede aşılanan sayısı kişiye ulaştı.

a

Rekabet Merkezi’nden Stajyerlere Referans Mektubu

URTEB Genel Başkanı Ahmet Özenalp, Rekabet Merkezi'nde 1'inci dönem staj yapan öğrencilerle bir araya geldi. Özenalp stajyerlere referans mektubunu Türkçe ve İngilizce olarak takdim etti.

Özge Comba Alkış (Özel Haber)

Uluslararası Rekabet ve Teknoloji Birliği (URTEB) Genel Başkanı Ahmet Özenalp, Rekabet Merkezi’nde staj yapan öğrencilerle bir toplantı gerçekleştirdi. Öğrencilerle bilgi alışverişinde bulunan Özenalp, öğrencilerden ileriye dönük yapacakları çalışmalar hakkında bilgi aldı. Özenalp ayrıca stajyerlere referans mektubunu Türkçe ve İngilizce olarak takdim etti.

URTEB Genel Başkanı Ahmet Özenalp, Rekabet Merkezi Kalite ve Organizasyon Sorumlusu İrem Baran

 

URTEB Genel Başkanı Ahmet Özenalp, URTEB Genel Başkan Yardımcısı Av. Handan Özcebe

Rekabet Merkezi Görsel İçerik Tasarımcısı Furkan Baytok

 

URTEB Genel Başkanı Ahmet Özenalp, URTEB Genel Başkan Yardımcısı Av. Handan Özcebe

Rekabet Merkezi Sosyal Medya Paylaşım Sorumlusu ve Metin Yazarı Firuze Kemal   

 

URTEB Genel Başkanı Ahmet Özenalp, URTEB Üyesi Av. Gün Yasa Özcebe, 

Rekabet Merkezi Sosyal Sorumluluk Ekip Lideri Tuana Yılmaz

 

Etkinlikler Takvime Döküldü

Toplantıda öğrenciler çalışmaları hakkında detaylı bir sunum gerçekleştirdi. Öğrencilere çalışmaları ile ilgili teşekkür eden Özenalp, “Rekabet Merkezi olarak sorumluluklarımızın bilinciyle çalışmalarımız sürdüreceğiz” dedi.

Bu kapsamda gerçekleştirilen toplantıda şu konular ele alındı;

-Tüm çalışma ekiplerinin dosya paylaşım rotası oluşturuldu ve etkinlikler takvimleştirildi.

– Sosyal medya ekibi tarafından Rekabet Merkezi sosyal medya hesapları için optimizasyon ve yeni yıl için tematik düzenleme çalışmaları yapıldı.

-Yurt dışı ve yurt içi projeler taranıp merkez bünyesine uygun olanlar incelendi.

-Rekabet Merkezi çalışma alanlarına uygun olarak üretilen projeler dosya haline getirilerek, yapılmaya hazır hale getirildi.

URTEB Genel Başkanı Özenalp başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya, URTEB Yönetim Kurulu Üyesi ve Başkan Yardımcısı Avukat Handan Özcebe, URTEB üyesi, önceki dönem Genel Sekreteri Av. Gün Yasa Özcebe, Rekabet Merkezi Kalite ve Organizasyon Sorumlusu İrem Baran, Sosyal Sorumluluk Ekip Lideri Tuana Yılmaz, Sosyal Medya Paylaşım Sorumlusu ve Metin Yazarı Firuze Kemal ve Görsel İçerik Tasarımcısı Furkan Baytok katıldı.

 Özenalp açıklamalarında; URTEB Genel Sekreteri ve Yönetim Kurulu Üyesi Enes Uçak’ın koordinatörlüğünde organizasyonu yapılan, yurt içi ve yurt dışı stajlarının ikinci dönem ile devam edeceğinin müjdesini verdi. “Bizim insanımızla yaşadığımız en büyük sıkıntı anlatamamak ve anlatılanı anlamamaktır” ifadelerini kullanan Özenalp, “stajlarımız iş dünyası ile bu konunun daha anlaşılır kılınması için bir fırsattır. Birlikte geçirdiğimiz staj süresi boyunca öğrencilerimiz bizleri bu anlamda yetenekleri ile mutlu etti.  Ayrıca  salgın dönemlerinde gerekli önlemlere riayet ederek çalışmalarını sürdürdükleri için kendilerine teşekkür ediyorum” dedi.

Rekabet.net

 

 

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Borsa günü düşüşle tamamladı

HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

escort ankara