13 Haziran 2024 itibariyle Covid-19 ile mücadelede aşılanan sayısı kişiye ulaştı.

1xbetbetpasmariobet
a
en iyi rulet siteleri

Rekabet.net 4 yaşında!

Tarafsız, ilkeli ve doğrudan yana olan anlayışından asla taviz vermeyen Rekabet.net 4’üncü yaşını kutluyor. Ulusal ve yerel haberlerle okuyucumuza ulaşan kurumumuz, tüm bunları yaparken siyasetten uzak tavrını da titizlikle sürdürüyor. Hiçbir kişi ya da kuruluşla bir bağı olmayan Rekabet.net okuyucularından aldığı destekle, özel haber ve röportajlarıyla, alanında uzman köşe yazarlarıyla yolunda emin adımlarla ilerliyor.

7 Ağustos 2017 tarihinde yayına başlayan Rekabet.net, ilkeli ve tarafsız olma anlayışını sürdürerek, Atatürk ilkelerine bağlı, milli ve dini değerlere önem veren misyonundan sapmadan siz okuyucularımızla buluşmaya devam ediyor.

Hiçbir siyasi kurum ve kuruluşla bağlantısı bulunmayan, hiçbir şekilde kamu reklam ve ilanlarına yer vermeyen Rekabet.net 4’üncü yılına girmenin mutluluğunu yaşıyor.

SANAYİCİ İLE BİRLİKTEYİZ
Özellikle Bursa yerelinde ve Türkiye genelinde ekonomi haberlerine yer veren kurumumuz, ülkemizin gelişmesi için üretimin şart olduğunu biliyor ve sanayicinin yanında olmayı sürdürüyor. Sanayicinin sorunlarını ve taleplerini dile getirirken, yanlışlarını da kamuoyuyla paylaşmaktan çekinmeyen Rekabet.Net, haksız rekabet konusunda da öne çıkan özel haber ve röportajlarıyla kendinden söz ettiriyor.

DIŞ TİCARETTE İLERLEME ŞART
Türkiye’nin dış ticaret politikasını yakından takip eden Rekabet.Net, bu alanda atılan doğru adımları mutlulukla karşılıyor aynı zamanda yapılması gerekenleri de dile getiriyor.

HER KESİMİN YANINDAYIZ
Haberlerini yaparken her kesimin sesi olmaya özellikle önem veren Rekabet.net, sanayici, iş dünyası, esnaf, işçi, öğrenci ve kadın derneklerinin de yanında yer alıyor ve almaya devam edecek.

USTA KALEMLER REKABET.NET’TE
Çıktığımız bu yolda desteklerini esirgemeyen, gündemi yakından takip eden ve vatandaşa dokunan değerli köşe yazarlarımıza özellikle teşekkür ediyoruz. Türkiye ekonomisi, dış ticaret, gümrük, haksız rekabet, tarih, sağlık, hukuk ve eğitim alanlarında usta olan köşe yazarı kadrosuyla Rekabet.net gücüne güç katıyor.

Yazı kadromuza yeni katılan Uludağ Üniversitesi (U.Ü) Tarih Bölümü Prof. Dr. Behçet Kemal Yeşilbursa, özellikle milli günler için yapmış olduğu hazırlıklarıyla göğsümüzü kabartıyor.

Aynı şekilde yazı kadromuza katılan Uludağ Üniversitesi İİBF İktisat Bölümü Başkan Yardımcısı Doç. Dr. Filiz Eryılmaz Türkiye Ekonomisine dair öngörülerini siz değerli okuyucularımızla paylaşıyor.

Kısa bir süre sonra U.Ü İktisat Bölüm Başkan Yardımcısı Doç. Dr. Derya Hekim’de uzman olduğu dış ticaret ve gümrük konularındaki yazılarıyla aramızda olacak.

OKUYUCULARIMIZA TEŞEKKÜR
Çıktığımız bu yolda en büyük destekçimiz olan siz değerli okuyucularımıza özellikle teşekkür ediyoruz. Sizlerden aldığımız destekle daha güçlü bir şekilde var olacağımızı belirtmek istiyoruz.

Bu kapsamda İş dünyasının değerli isimleri ve kıymetli yazarlarımız Rekabet.net’i yalnız bırakmayarak 4’üncü yılımızı kutladı;

BOSİAD BAŞKANI RASİM ÇAĞAN;
Türk sanayisinin haksız rekabetten zarar görmemesi için bilinçlendirmede çok önemli bir işlev üstlenen ve okuru olmaktan gurur duyduğum Rekabet.net’in yayın hayatına başlamasının 4. yılını kutlar, daha nice başarılı çalışmalara imza atmasını dilerim.
BUİKAD YK BAŞKANI AV. OYA EROĞLU;
İş dünyasına yön veren ve ekonomi haberciliğinin temel yapı taşlarından birisi olan Rekabet.net’in 4. yaşını kutlarım Gelecek yıllarda da aynı heyecanla takip edeceğimiz platformunuza uzun ömürler diler, objek¬tif habercilik anlayışından ödün vermeden başarıyla yolunuza devam etmenizi temenni ederim.
BUSİAD YK BAŞKANI ERGUN HADİ TÜRKAY;
Rekabet, insanın ve ekonominin doğasında olan bir duygudur. O nedenle, Rekabet.net haber sitesinin yayınlarını önemli buluyorum. Kuralsızlığın değil, kuralların, aklın ve bilginin bizi yönettiği bir rekabet ortamına hizmet ettiğiniz sizleri kutluyor, nice yıllarda ülkemizin daha rekabetçi olabilmesine katkı koymanızı umuyorum.
GESİAD BAŞKANI MURAT KAYA;
Yayın hayatına başladığı günden bugüne Türkiye’nin ve Dünya’nın ekonomi haberlerini ve iş dünyasını en doğru ve en güncel bilgiler ile takipçilerine duyuran Rekabet.net’in 4. Yayın Yılını kutluyorum. Nice başarı dolu yayınlar diliyorum.
İNOKSAN YK BAŞKANI VEHBİ VARLIK;
4 yıldır İşletmelerin, dolayısıyla Türkiye’nin rekabetinin farkında olarak gelişmesi için yaptığınız değerli çalışmalarınız için bütün ekibinizi tebrik ediyorum, başarılı çalışmalarınızın artarak devamını diliyorum…
TESK BAŞKANI BENDEVİ PALANDÖKEN;
Ekonominin can damarı olan esnaf ve sanatkarlarımızın taleplerini, sorunlarını ve çözüm önerilerinin duyurulmasında rol oynayan Rekabet.net’in 4. yıl dönümünü kutluyor, bundan sonraki yayın hayatında da ilkeli, dürüst ve tarafsız habercilik yaparak kamuoyunu aydınlatmasını temenni ediyorum.
TÜRK METAL-SEN BURSA ŞUBE BAŞKANI SELDA TEKMAN;
Yayın hayatına başladığı günden bugüne, Türkiye’nin ve Dünya’nın ekonomi haberlerini ve iş dünyasının en doğru ve en güncel haberlerini yapmayı, takipçilerine görev edinmiş ,işçi sınıfın da yanında olmuş ,Rekabet.net in 4. Yayın yılını kutluyorum nice başarı dolu yayınlar diliyorum..
 PROF. DR. BEHÇET KEMAL YEŞİLBURSA;
Bu kurumda yazmamın sebebi, Rekabet.net’in Atatürk İlke ve İnkılapları ile Cumhuriyet kazanımlarına karşı duyarlı olmalarıdır. Rekabet.net’in dördüncü yılını kutluyorum ve daha nice başarılı yıldönümleri diliyorum.
AV. BENGİSU COŞKUNER;
“Kurulduğundan bu yana sürdürdüğü tarafsız ve ilkeli habercilik anlayışını başarıyla temsil eden Rekabet.net’in 4. yaşını kutlar, daha nice başarılara imza atması dileği ile bu değerli ailenin bir parçası olmaktan gurur ve onur duyarım.
DR. DYT. Ş. ESİN GÖKSU ŞEKER;
Özgür medya kavramının çok tartışıldığı şu günlerde özgürce yazabildiğim bir kurumun olması çok değerli. Uzun yıllar boyunca biriktirdiğim ve yenilikler ile tamamladığım bilgilerimi okuyucu ile paylaşmaktan onur duyuyorum. Bende kalan bilgilerin bir anlamı olmayacağı görüşündeyim. Bu paylaşmayı en iyi yapabildiğim yer Rekabet.Net. Yeni yaşını kutluyorum ve uzun yıllar bu duyarlılığı ve kalitesi ile yaşamını sürdürmesini diliyorum.
DOÇ. DR. FİLİZ ERYILMAZ;
“Mensubu olmaktan mutluluk duyduğum çok değerli Rekabet.net ailesinin 4. yılını en içten dileklerimle kutlarım. Uzun yıllar hep birlikte olmak dileğiyle daha nice 4 yıllar diliyorum.”
AVUKAT HANDAN ÖZCEBE;
Rekabet.net adında anlaşılacağı gibi rekabet konusunun hukuksal alanında da kamuoyunu bilgilendiren çok önemli bir yayın kuruluşu…
Haksız rekabet konusunda tarafsız haberleriyle de öne çıkan Rekabet.net’te özgürce yazabilmem ise ayrı bir övünç konusu… Özünden hiç şaşmadan yayın hayatına devam edeceğinden emin olduğum Rekabet.net’in 4. yıldönümünü kutluyorum .

Rekabet.net

 

 

 

 

 

 

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Çin menşeli ürünlere soruşturma

HIZLI YORUM YAPVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.