04 Aralık 2022 itibariyle Covid-19 ile mücadelede aşılanan sayısı kişiye ulaştı.

a

Rekabet.net 5 Yaşında

Bursa’dan tüm dünyadaki okuyucularına ulaşan Rekabet.net 5’inci yaşını kutluyor. Kurulduğu günden bugüne kendine has çizgisiyle kamuoyuyla buluşan Rekabet.net, gündemi yakından takip etmenin yanı sıra, özellikle sanayi, dış ticaret, haksız rekabet ve gümrük gibi konularda yapılan özel haber ve röportajlarıyla fark yaratıyor.

7 Ağustos 2021 tarihinde yayın hayatına başlayan Rekabet.net, büyüyerek haberleri doğru ve tarafsız bir şekilde kamuoyuna ulaştırmaya devam ediyor.

Kendine özgü çizgisinden ödün vermeden, hiçbir siyasi yapı ve kurumla ilişki kurmadan, milli ve manevi değerlere sahip çıkarak yayın hayatını sürdüren Rekabet.net, haberleri ve özel röportajlarıyla da gündem yaratıyor.

“HAKSIZ REKABETTE” HASSASIZ

Ülkemizin en önemli sorunları arasında yer alan ancak çok fazla dile getirilmeyen “Haksız Rekabet” konusunda oldukça hassas olan sitemiz bu konuda ülkemizin ulusal ve uluslararası sahada gelişmesi için yapılan her çalışmaya destek oluyor. Ayrıca konuyla ilgili özel haberleri kamuoyuyla paylaşmaktan çekinmiyor.
1xbet
“GÜMRÜK VE DIŞ TİCARET” BAM TELİMİZ

Rekabet.net olarak, gündemi yakından takip etmenin yanı sıra, gümrük ve dış ticaret haberlerini de ağırlıklı olarak sitemizde yayınlıyoruz. İhracatın “nitelikli” olarak geliştirilmesi için sanayici ve üreticilerimizle görüşüyor, konuyla ilgili talep ve eksikleri okuyucularımızla buluşturuyoruz. Dış ticaret yapan firmaların gümrükle ilgili bir sorun yaşamaması, hataya düşmemesi için en doğru bilgileri uzmanlarından alarak sizlerle paylaşıyoruz.

YAZAR KADROMUZLA “FARKLIYIZ”

Çıktığımız bu yolda vatandaşa dokunan ve dile getirilmeyen konuları kaleme alan değerli köşe yazarlarımıza özellikle teşekkür ediyoruz. Türkiye ekonomisi, dış ticaret, gümrük, haksız rekabet, tarih, sağlık, hukuk ve eğitim alanlarında usta olan köşe yazarı kadrosuyla Rekabet.net’in gücüne güç katıyor.

Uludağ Üniversitesi (U.Ü) Tarih Bölümü Prof. Dr. Behçet Kemal Yeşilbursa, özellikle milli günler için yapmış olduğu hazırlıklarıyla göğsümüzü kabartıyor.

Uludağ Üniversitesi İİBF İktisat Bölümü Başkan Yardımcısı Doç. Dr. Filiz Eryılmaz Türkiye Ekonomisi, U.Ü İktisat Bölüm Başkan Yardımcısı Doç. Dr. Derya Hekim de dış ticaret ve gümrük konularındaki öngörü ve bilgilerini siz değerli okuyucularımızla paylaşıyor. Ayrıca sağlıklı beslenme konusunda deneyim ve bilgilerini aktaran yazarımız Doç. Dr. Diyetisyen Esin  Şeker de  yazılarını  ABD’den  bizlere ulaştırıyor.

 SOSYAL MEDYADA DA GÜCLÜYÜZ

Rekabet.net olarak her geçen gün teknik alt yapımızı da güçlendiriyoruz. Tarafsız ve ilkeli haberlerimizi sosyal medya hesaplarımızdan da okuyucularımızla buluşturuyoruz. İnstagram, Twitter, Facebook ve Linkedin hesaplarımızdan gelişmeleri paylaşıyoruz.

OKUYUCULARIMIZA TEŞEKKÜR
Çıktığımız bu yolda en büyük destekçimiz olan siz değerli okuyucularımıza özellikle teşekkür ediyoruz. Sizlerden aldığımız destekle daha güçlü bir şekilde var olacağımızı belirtmek istiyoruz.

Rekabet.net

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Balıklı Rum Hastanesi’ndeki yangına soruşturma

HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.