27 Ocak 2023 itibariyle Covid-19 ile mücadelede aşılanan sayısı kişiye ulaştı.

a

REKABET.NET Okuyucularıyla Büyümeye Devam Edecek

Rekabet.net'in 3'üncü yıldönümünde bizi yalnız bırakmayan saygıdeğer okuyucularımıza teşekkür ederiz. Desteklerini esirgemeyen dostlarımızın mesajlarını paylaşmak bizim için onurdur. Sizlerin varlığıyla biz de tarafsız ve doğru habercilik anlayışımızı sürdürmeye devam edeceğiz.

Rekabet.net 3’üncü yaşına girmenin haklı gururunu yaşarken, çıktığımız bu yolda sayısız dost edindik. Tarafız ve doğru haberciliği ilke edinen Rekabet.net sanayicilerin yanında olmayı da sürdürecektir. Elbette yeni yaşımıza girerken dostlarımız bizi güzel temennileriyle gururlandırdı.

Sitemizin değerli yazarları, köşe yazılarıyla her zaman destekçimiz oldular. Rekabet.net’in 3’üncü yıldönümünde güzel dileklerini bizimle paylaşan köşe yazarlarımıza teşekkür ederiz. 

Araştırmacı/Tarihçi Necip Günaydın: “Rekabet.net ‘in 3.yaşını yürekten kutluyorum. “Osmanlı’dan Cumhuriyete Ekonomik Değişim” kitabımızı 1 no.lu yayınınız olarak neşrettiğiniz için teşekkürlerimi kabul buyurun. Türk ekonomisine yaptığınız hizmetlerin, haksız rekabete karşı gösterdiğiniz çabalarınızın sürmesi dileklerimle.”

Doç. Dr. Diyetisyen Esin Şeker: “Yıllar ne çabuk geçiyor. Kutluyorum. Nice uzun yollar diliyorum.”

BOSEN Enerji Genel Müdürü Şahin Cengiz: “Tebrikler, nice başarılı yıllara”

Çıktığımız bu yolda elbette en büyük destekçilerimiz okurlarımız oldu. Her platformda bizi takip eden okuyucularımıza da mesajları için teşekkürü borç biliriz…

Genel olarak okurlarımızdan gelen tebrik mesajlarında ise şu ifadeler yer aldı;

 “Yolunuz açık olsun. Saygılar”

 “Tebrik ederim. Nice yaşlara. Bundan sonraki yayın hayatında da başarılar dilerim. Sevgi ve saygılarımla”

 “Tarafsız, doğru habercilik yapabileceğiniz nice yıllar diliyorum”

 Doğru ve tarafsız habercilik anlayışımızla nice yıllara…

 “Tebrikler Nice Yıllara”

 Daha nice başarılara”

 

Rekabet.net

 

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Bursa’da bombalı eylem hazırlığındaydı!

HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

escort ankara