28 Ocak 2023 itibariyle Covid-19 ile mücadelede aşılanan sayısı kişiye ulaştı.

a

TARAFSIZ VE İLKELİ GAZETECİLİĞİN ADRESİ REKABET.NET 3 YAŞINDA

7 Ağustos 2017 tarihinde yayın hayatına başlayan Rekabet.net, kurulduğu tarihten itibaren sürdürdüğü ilkeli ve tarafsız anlayışıyla yoluna devam ediyor. Gündemi siyasetin etkisi altında kalmadan aktaran, ekonomi haberlerini ön planda tutan, özel haberler ve röportajlarıyla fark yaratan Rekabet.net'in kuruluşunun 3'üncü yılını kutlamanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Kuruluşundan bugüne hiçbir kurum ve kuruluşla yarış halinde olmayan Rekabet.net, milli ve dini değerlerimizden asla ödün vermeden yayın hayatını sürdürmektedir. Ekonomi ağırlıklı haberleriyle okuyucu kitlesine ulaştığımız sitemizde asıl amacımız, Türkiye’de eksikliği büyük ölçüde hissedilen rekabet konusunu ön plana çıkarmaktır. Bu anlamda dünyada ve Türkiye’deki tüm gelişmeleri yakından takip ederek konuyla ilgili eksiklikleri ve hataları haberlerimize yansıtıyoruz.

Sanayicinin Yanındayız

Tarafsız, ilkeli, siyasetten ve yalandan uzak haber anlayışımızı aynı ilk kurulduğu gün verdiğimiz söz gibi devam ettireceğiz. Tabi ki bu anlayışımızdan yola çıkarak, gerçeği yansıtan haberlerimizle de gündem yaratmaya, sanayicilerimizin yanında olmayı da sürdüreceğiz. Haksızlıklara boyun eğmeden, haksız davranışları siz değerli okuyucularımızla paylaşmak asıl amacımız… Özel haberlerimiz ve sektörden isimlerle yaptığımız röportajlarımızla her kesimin sesini duyurmaya devam edeceğiz. Değerli köşe yazarlarımızla da gündemin boyutlarını sizlere aktaracağız.

Sosyal Medyada da Varız

Rekabet.net olarak her geçen gün teknik alt yapımızı da güçlendiriyoruz. Tarafsız ve ilkeli haberlerimizi sosyal medya hesaplarımızdan da okuyucularımızla buluşturuyoruz. İnstagram, Twitter, Facebook ve Linkedin hesaplarımızdan gelişmeleri paylaşıyoruz. İnstagram hesabımızda bin 19, Linkedin hesabımızda 13 bin 97, Twitterda ise 539 takipçi sayımızla her geçen gün ailemizi daha genişleterek, okuyucularımızın destekleriyle yolumuzda emin adımlarla yürümeyi sürdüreceğiz.

Gündem yaratan haberler

Rekabet.net olarak her zaman sanayicilerimizin yanında olduk. Onların yaşadıkları sorunları ve taleplerini siz değerli okuyucularımızla paylaşarak, saklı kalmış gerçekleri, kimsenin aktaramadığı durumları hiçbir kimsenin etkisi altında kalmadan sizlerle paylaştık ve paylaşacağız… Bu doğrultuda URTEB (Uluslararası Rekabet ve Teknoloji Birliği) Genel Başkanı Ahmet Özenalp ile 12 Temmuz 2020 tarihinde gerçekleştirdiğimiz ve 5 bin 628 kişi tarafından okunan röportajımızda Türk Standartları Enstitüsü ve gümrüklerde yaşanan sorunları aktarmıştık. Bu haberimiz gündem yarattı ve ilgili kurum ve kuruluşlara ulaştı. Bu örnek haberde olduğu gibi bundan sonra yapacağımız haberlerimizde de sanayicimizin yanında olmayı sürdüreceğiz.

Siz değerli okurlarımıza verdiğiniz destek için teşekkürü borç biliriz.

Rekabet.net

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Limon ihracatında ön izin şartı kaldırıldı

HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

escort ankara