20 Temmuz 2024 itibariyle Covid-19 ile mücadelede aşılanan sayısı kişiye ulaştı.

1xbetbetpasmariobet
a
en iyi rulet siteleri

Televizyon Ekranın Elli Tonu

Ebeveynler, çocukların televizyon izleme alışkanlıklarını dikkatlice izlemeli ve sınırlamalıdır. Fiziksel aktiviteyi teşvik etmek, sağlıklı beslenme alışkanlıklarını benimsetmek ve çocukların bilişsel gelişimine destek olmak için alternatif etkinliklere yönlendirmek önemlidir.

Günümüzde teknolojinin hızla ilerlemesiyle birlikte, televizyon günlük yaşantımızın vazgeçilmez bir parçası haline geldi.

Ancak özellikle küçük çocuklar arasında yaygın olan aşırı televizyon izleme alışkanlığı, bir dizi sağlık ve davranış sorununu beraberinde getirebiliyor.

Bu yazıda, çocukların genç yaşlarda maruz kaldığı aşırı televizyon izlemenin potansiyel sağlık sorunlarına güncel bilimsel veriler ışığında odaklanacağız…

***

Televizyon Neye Hizmet Eder?

Her şeyin altında bit yeniği arayan, her şeyi bir “hile hurda” ile ilişkilendirecek derecede bir komplo teorisi sendromuna yakalananlardan değilim.

Bununla birlikte, doğruluğuna yürekten inandığım bir ifadeyi başka bir yazımda paylaşmış olmama rağmen tekrar etmekte fayda görüyorum:

Dr. Cüneyt Yardımcı
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Ahlaklı ve Adil Olmayı Ne Zaman Terk Ettik?

HIZLI YORUM YAPVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.