22 Şubat 2024 itibariyle Covid-19 ile mücadelede aşılanan sayısı kişiye ulaştı.

1xbetbetpasmariobet
a
en iyi rulet siteleri

Türk Telekom’da giderilemeyen arıza

Nilüfer ve Bursa Organize Sanayi Bölgesi’nde yer alan bazı işyerleri ve fabrikalar 3 gündür, Türk Telekom’un gideremediği arıza nedeniyle mağduriyet yaşıyor. Sabit telefon hatlarında meydana gelen arıza sonucunda çalışanlar hem şirket içi hem de şirket dışı iletişim kuramıyor.

Nilüfer ve Bursa Organize Sanayi Bölgesinde yer alan bazı firma çalışanlarının aktardığı bilgilere göre, Türk Telekom sabit hat alt yapısında büyük sorun yaşanıyor. Buna göre 28.11.2023 tarihinde başlayan arıza, bugün itibariyle de devam ediyor.

Arıza sebebiyle, şirket içi ve şirket dışında sabit hatlarla iletişim kuramadıklarını aktaran çalışanlar, bu nedenle günlük iş akışında aksama yaşadıklarını, çalıştıkları firma ve müşterilerle de iletişim kurmakta güçlük çektiklerini söyledi. Şirket içinde her an haberleşme gerektiği için, yaşanan arızanın şirket içi haberleşmeyi sekteye uğrattığını, aynı zamanda çalışma şeklini de olumsuz yönde etkilediğini belirten çalışanlar, Türk Telekom’da yaşanan bu arızanın bir an önce giderilmesini istedi.

“Türk Telekom Yetkilisi arıza nedeniyle açıklama yapamıyor”

Türk Telekom Kurumsal Müşterileri Temsilcisini, 3 gündür arayıp, her defasında arıza kaydı oluşturduklarını söyleyen çalışanlar, mağduriyetlerini bildirdikleri halde net bir yanıt alamadıklarını da belirtti. Temsilciden, “Kayıt oluşturduk, acil olduğunu da bildirdik. Arıza giderildiğinde sizlere bilgi vereceğiz” şeklinde yanıt aldıklarını söyleyen mağdurlar, arızsa sebebiyle de bir açıklama yapılmamasından şikayetçi….

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Özgür Özel ile Meral Akşener görüşmesi başladı

HIZLI YORUM YAPVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.