24 Temmuz 2024 itibariyle Covid-19 ile mücadelede aşılanan sayısı kişiye ulaştı.

1xbetbetpasmariobet
a
en iyi rulet siteleri

URTEB’DEN YENİ PROJE; ‘101 EĞİTİM’

Uluslararası Rekabet ve Teknoloji Birliği yine çok konuşulacak bir projeye imza attı. '101 Eğitim' adını taşıyan projeyle, iş hayatıyla ilgili farklı konularda alanında uzmanlar eğitim verecek. Bu akşam yapılacak ilk eğitimde ‘Dış Ticaret' konuşulacak. İlginin büyük olduğu eğitimlerin kontenjanları ise şimdiden doldu. URTEB Genel Başkanı Ahmet Özenalp; “Gençlerimizin iş hayatına donanımlı bir şekilde girmesini istiyoruz. Bu kapsamda başlattığımız yeni projemiz oldukça verimli olacak” dedi.

Özge Comba Alkış

Uluslararası Rekabet ve Teknoloji Birliği (URTEB) hem çok konuşulacak hem de çok faydalı bir projeyle bir kez daha adından söz ettirdi.

Rekabet.net’e konuşan URTEB Genel Başkanı Ahmet Özenalp; ‘101 Eğitim’ adını taşıyan projeyle gençlerin çalışma hayatına donanımlı ve bilgili bir şekilde girmesinin amaçlandığını söyledi.

Bu akşam başlayacak projede ilk olarak dış ticaret konusu ele alınacak. ‘Dış Ticaret 101’ ismini taşıyan ilk bölümde dış ticareti kapsayan konularda katılımcılara eğitim verilecek.

4 GÜN SÜRECEK

‘4 günde 4 eğitim’ başlığı ile tamamlanacak dış ticaret eğitimlerinin ilk bölümü bu akşam saat 19:00’da başlayacak.

Katılımcıların başvurularını online ortamda gerçekleştirdiği projenin eğitimleri yine online olarak yapılacak. Eğitimlerin ilk konuğu ise Genel Müdür Onur Kurtay olacak. Kurtay, katılımcılara ‘Dış ticaret çalışma alanları ve dış ticaret uzmanlığı’ konularında bilgi verecek.

KONTENJANLAR DOLDU

Projeyle ilgili konuşan Özenalp; “URTEB tarafından başlatılan projeye katılım çok yoğun oldu. Proje açıklanır açıklanmaz 100 kişilik kontenjan doldu. 2 gün içerisinde de kontenjanın 2 katı başvuru yapıldı” dedi.

DIŞ TİCARET EĞİTİMLERİ

Projenin dış ticaret bölümü şöyle olacak;

Dış ticaret eğitimleri saat 19:00’da başlayacak ve aşağıdaki uzmanlar eğitim verecek;

1 Aralık; Mentor Grup Ortağı/ Akademisyen/ DIŞYÖNDER Başkanı Dr. Hakan Çınar/ Dış Ticarette Temel Kavramlar

2 Aralık; Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası Dış Ticaret ve Proje Uzmanı M.Volkan Akacı / Temel İhracat ve İthalat

3 Aralık; Dış Ticaret Danışmanı /Akademisyen Zeynep İyiler /Dış Ticarette Pazar Araştırması ve Pazarlama Stratejileri

EĞİTİMLER SÜRECEK

‘101 Eğitim’ projesiyle önümüzdeki günlerde ise satış pazarlama, insan kaynakları, sosyal sorumluluk gibi alanlarda da eğitim verilecek. Projeye hem yurtiçinden hem de yurtdışından eğitmenler katılacak.

Rekabet.net

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Kılıçdaroğlu’na saldırı davası görülmeye başlandı

HIZLI YORUM YAPVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.