27 Ocak 2023 itibariyle Covid-19 ile mücadelede aşılanan sayısı kişiye ulaştı.

a

URTEBLİLER ‘ÇİZGİNİN ÖTESİ’NDE

Rekabet Merkezi gönüllülerinden Sena Karakuş, URTEB tarafından başlatılan Çizginin Ötesi projesi ile Bulgaristan'da bulunan gönüllü arkadaşlarıyla sosyal medya üzerinden canlı bağlantı yaptı. Rekabet Merkezi gönüllüleri, kendilerine bu imkanı sağlayan URTEB Başkanı Ahmet Özenalp'e teşekkürlerini ilettiler.

Uluslarararası Rekabet ve Teknoloji Birliği (URTEB) tarafından başlatılan Çizgi’nin Ötesi projesi ile Rekabet Merkezi gönüllüsü 6 genç Bulgaristan’ı tanıma şansını yakaladı.

BURSA’DAN BULGARİSTAN’A

Rekabet Merkezi Sosyal Medya Sorumlusu Sena Karakuş, proje kapsamında Bulgaristan’da bulunan arkadaşlarıyla sosyal medya üzerinden canlı bağlantı yaparak deneyimlerini aktarmalarını istedi.

Özellikle pandemi döneminde Bulgaristan’da olmanın bir sakıncası olmadığını belirten gençler, kendilerinin her türlü önlemi aldığını, ancak Bulgaristan’da vaka sayısının az olması nedeniyle hayatın normal akışı içinde devam ettiğini ifade ettiler.

KONAKLAMA, YOL VE YEMEK ÜCRETSİZ

URTEB’in kendilerine sağladığı yurtdışı imkanından duydukları mutluluğu dile getiren gençler; konaklama, yolculuk ve yiyecekte hiçbir sorun yaşamadıklarını kaydettiler. Yabancı dil öğrenme açısından da projeyle birlikte günlük konuşmalarını geliştirme fırsatı yakaladıklarını, ayrıca Bulgaristan’ın tarihi bölgelerini de gezdiklerini belirttiler.

FARKLI KÜLTÜRLER TANIYORUZ

Gençler Çizginin Ötesi projesi ile farklı kültürleri de keşfettiklerini ifade etti. Çeşitli etkinliklere katılarak eğlendiklerini de belirten gençler, farklı yemekleri tatmaktan da mutlu olduklarını söylediler.

PROJELERİ TAKİP EDİN

Rekabet merkezinin kendilerine deneyim kazandırdığını belirten gençler, diğer arkadaşlarına Rekabet Merkezi’nin geliştirdiği projeleri takip etmelerini önerdi.

ÖZENALP’E TEŞEKKÜR

URTEB tarafından başlatılan projeyle Bulgaristan’da bulunan Rekabet Merkezi gönüllüleri, kendilerine bu imkanı sağlayan başkan Ahmet Özenalp’e teşekkürlerini ilettiler.

Yayını aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz;

https://www.instagram.com/tv/CGVZm1xgIwr/?igshid=1hf7o2ysfe4f

Rekabet.net

 

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Küresel piyasalar yoğun veri gündemi öncesi karışık seyrediyor

HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

escort ankara