24 Eylül 2023 itibariyle Covid-19 ile mücadelede aşılanan sayısı kişiye ulaştı.

1xbetbetpasmariobet
a
en iyi rulet siteleri

Özenalp, “Gümrük Kaçakçılığı” ile ilgili soruları yanıtlayacak

Gümrük Kaçakçılıkları Uzmanı/Adli Bilirkişi/ Gümrük Müşaviri Ahmet Özenalp,“Gümrük adli itilafları ve gümrük kaçakçılıkları” ile ilgili oturum düzenleyecek. Rekabet.net tarafından düzenlenen oturumda firmaların dış ticaret departmanlarıyla bir araya gelecek olan Özenalp, dış ticaretin bilinmeyenlerine ışık tutacak.

Dış ticaret yapanların hataya düştüğü konular arasında en çok menşe sapması ve eşyanın menşeinde yaşanan bilinmezler yer alıyor. Kaldı ki bu konularda yapılan en ufak bir yanlış çok yüksek vergi cezalarını da beraberinde getirebiliyor.
Ayrıca dış ticaret işlemlerinde yanlış belge ibrazı, kaçakçılıktan ve sahte evraktan dava açılmasına da sebep olabiliyor.

ÖZENALP PÜF NOKTALARI AÇIKLAYACAK

Gümrük Kaçakçılıkları Uzmanı/Adli Bilirkişi/ Gümrük Müşaviri Ahmet Özenalp, dış ticaretin arka perdesindeki karanlık noktalara ışık tutmak için sınırlı sayıda firmaların dış ticaret departmanlarıyla buluşacak. Özenalp’in “gümrük kaçakçılığını” örneklerle açıklayacağı oturum 27 Ekim Çarşamba günü, Bursa Organize Sanayi Bölgesi Meşeli Park Sosyal Tesisleri Konferans Salonu’nda gerçekleştirilecek. Haber sitemiz Rekabet.net tarafından düzenlenecek oturumda pandemi koşulları uygulanacak ve katılımcılardan HES kodları istenecek.

Rekabet.net

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

BURSA GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ ‘TEXTİLE SHOW’DA

HIZLI YORUM YAPVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.